• Klawiatura do systemu INTEGRA w ramach ABAX 2, wyświetlacz LCD, bezprzewodowa, czytnik RFID, natynkowa, jasna, Grade 2, SATEL

Symbol: INT-KWRL2-SSW

Klawiatura bezprzewodowa INT-KWRL2-SSW to produkt marki SATEL współpracujący z centralami serii INTEGRA w srebrnej wersji kolorystycznej. Jest to dwukierunkowe urządzenie działające w paśmie częstotliwości 868MHz w ramach systemu ABAX2/ABAX, posiadające klasę bezpieczeństwa Grade 2 w zgodzie z normą EN 50131.

902.82
szt. Do przechowalni
Wysyłka w ciągu 24 godzin
Cena przesyłki 13
Kurier InPost 13
Kurier DHL 18
Dostawa do klienta na terenie Warszawy 20
Kurier UPS 20.5
Dostępność Mało
Waga 0.5 kg

Zamówienie telefoniczne: 883 125 129

Zostaw telefon

BEZPRZEWODOWA KLAWIATURA LCD

WŁAŚCIWOŚCI INT-KWRL2-SSW

Manipulator INT-KWRL2-SSW ma wbudowany wyświetlacz LCD 2x16 znaków i klawiaturę z klapką zgodną ze standardem telefonicznym. Cztery z dwunastu klawiszy jest funkcyjnych służy do poruszania się po menu, pozostałe są numeryczne i z opcją wywołania alarmu: NAPAD, POŻAR, POMOC.

Prezentowany elegancki panel sterowania centralą alarmową jest zaopatrzony w czytnik RFID obsługujący karty i breloki zbliżeniowe, które umożliwiają szybką obsługę systemu przeciwwłamaniowego bez użycia hasła.

Urządzenie działa w ramach systemu ABAX i ABAX 2 w związku z czym współpracuje z poniższymi urządzeniami w zasięgu komunikacji do 800 metrów w przestrzeni otwartej:

 

  • ACU-220
  • ACU-280
  • ACU-120
  • ACU-270 (maksymalnie 400 metrów)

ZASTOSOWANIE

Przeznaczeniem manipulatora INT-KWRL2-SSW jest obsługa i programowanie central INTEGRA i INTEGRA PLUS. Komunikuje się z nimi za pośrednictwem kontrolerów bezprzewodowych, dzięki temu jest to element systemu alarmowego niezależny od poprowadzonego okablowania i może być zamontowany w dowolnym wybranym przez użytkownika miejscu. Jego estetyczna i nowoczesna obudowa w kolorze srebrnym z białą klawiaturą i wyświetlaczem harmonijnie wpisuje się we wnętrza i nie zaburza ich kompozycji. 

Podpis
E-mail
Zadaj pytanie