• Kamera IP AcuSense 8MP, bullet, obiektyw 2.8mm, IR 50m, HIKVISION

Symbol: DS-2CD2T86G2-2I(2.8MM)

Sieciowa kamera DS-2CD2T86G2-2I to jeden z niezawodnych elementów skutecznych systemów monitoringu bazujących na najnowocześniejszych rozwiązaniach IP.

1927.41
szt. Do przechowalni
Wysyłka w ciągu 24 godzin
Cena przesyłki 0
Kurier InPost 0
Kurier UPS 0
Kurier DHL 0
Usługa transportowa 20
Dostępność Mało
Waga 1.27 kg

Zamówienie telefoniczne: 883 125 129

Zostaw telefon

KAMERA ACU SENSE HIKVISION IP DS-2CD2T86G2-2I

Prezentowana tuleja marki HIKVISION należy do serii AcuSense.

 

Seria AcuSense Hikvision to urządzenia posiadające nowoczesną technologię opartą o algorytmy deep learning, które m.in. pozwalają na rozróżnianie ludzi i pojazdów. W związku z zaawansowaną analizą obrazu niwelowane jest występowanie fałszywych alarmów, a co za tym idzie wzrasta poziom skuteczności systemu zabezpieczenia.

 

WŁAŚCIWOŚCI DS-2CD2T86G2-2I

Wysoka rozdzielczość rejestrowanego obrazu

 

DS-2CD2T86G2-2I to model kamery tulejowej posiadającej przetwornik obrazu 1/2" Progressive Scan CMOS, pozwalający na realizację nagrań w rozdzielczości Ultra HD 8MP.

 

Obiektyw zintegrowany z oświetlaczem

Wbudowany obiektyw ze stałą ogniskową 2.8mm świetnie dopasowuje się do obiektów, które wymagają szerokiego pola widzenia. Dodatkowo jest on wspierany przez profesjonalny promiennik podczerwieni  o zasięgu 50 metrów, pozwalający na jeszcze lepsze przeprowadzanie monitorowania w warunkach nocy i przy zmiennym oświetleniu otoczenia. Nad jego prawidłowym funkcjonowaniem czuwa mechaniczny filtr IR, który automatycznie steruje działaniem oświetlacza.

 

Wysoka jakość nagrań

Obraz przechwytywany przez DS 2CD2T86G2 2I cechuje się wysoką rozdzielczością, zachowaniem naturalnej palety barw i płynnością, co zawdzięcza szeregowi funkcji dodatkowych, które są bezpośrednio powiązane z korektą obrazu, a są to m.in.:

  • szeroki zakres dynamiki WDR 120dB, który jest gwarantem przejrzystości i szczegółowości nagrań we wszystkich płaszczyznach obrazu nawet w niekorzystnych warunkach oświetlenia,
  • kompensacja wstecznego oświetlenia BLC, pozwalająca na zachowanie czytelności obrazu na wszystkich planach obserwowanej sceny bez względu na bezpośrednie źródło światła padającego zza obiektu
  • redukcja szumów 3D DNR, czyli aktywny system ochrony obrazu przed zakłóceniami podczas rejestracji nagrań
  • automatyczna kontrola wzmocnienia AGC korygująca poziom sygnału

 

Analiza wideo

Prezentowana kamera Hikvision została wyposażona w funkcje inteligentnej analizy obrazu, które wykrywają alarmowe zdarzenia takie jak:

  • przekroczenie wirtualnej linii zdefiniowanej w systemie,
  • detekcja intruza w dozorowanym obiekcie,
  • wejście/wyjście z regionu obserwacji (klasyfikacja ludzi i pojazdów w oparciu o deep learning).

Zasilanie

Kamera daje możliwość wyboru sposobu zasilania pomiędzy standardowym zasilaniem 12V DC z zasilacza lub PoE za pośrednictwem skrętki komputerowej UTP.

ZASTOSOWANIE

Wytrzymała kamera zewnętrzna

Solidna konstrukcja kamery sprawia, że z powodzeniem może być wykorzystywana na zewnątrz, ale także nieprzerwanie funkcjonować wewnątrz budynków. Wysokiej jakości materiały zastosowane przy produkcji obudowy sprawiają, że urządzenie posiada klasę zabezpieczeń IP67 i w związku z tym jest odporne na krótkotrwały kontakt ze strumieiem wody, poza tym jest pyłoszczelne i niewrażliwe na uszkodzenia mechaniczne.

 

 

Podpis
E-mail
Zadaj pytanie