• Inteligentna czujka otwarcia drzwi i okien z czujnikiem wstrząsu i przechyłu, bezprzewodowa 868MHz, AJAX

Symbol: DOORPROTECT PLUS BLACK

DOORPROTECT PLUS to bezprzewodowy czujnik otwarcia dedykowany do ochrony drzwi i okien. Urządzenie natychmiastowo wykrywa próby otwarcia i wysyła sygnał alarmowy do centrali. Może być zainstalowany na wszystkich typach drzwi, w tym na metalowej podstawie. Dodatkowo dzięki funkcji detekcji przechyłu można go wykorzystywać oknach dachowych, które można pozostawić otwarte przy wyjściu z domu.

370.23
szt. Do przechowalni
Czas realizacji zamówienia do 3 dni
Cena przesyłki 13
Kurier InPost 13
Kurier DHL 18
Dostawa do klienta na terenie Warszawy 20
Kurier UPS 20.5
Dostępność Brak towaru
Waga 0.029 kg

Zamówienie telefoniczne: 883 125 129

Zostaw telefon

CZUJKA MAGNETYCZNA PRZECHYŁU AJAX DOORPROTECT PLUS BLACK

DOORPROTECT PLUS to bezprzewodowy czujnik otwarcia dedykowany do ochrony drzwi i okien. Urządzenie natychmiastowo wykrywa próby otwarcia i wysyła sygnał alarmowy do centrali. Może być zainstalowany na wszystkich typach drzwi, w tym na metalowej podstawie. Dodatkowo dzięki funkcji detekcji przechyłu można go wykorzystywać oknach dachowych, które można pozostawić otwarte przy wyjściu z domu.

Czarna wersja kolorystyczna.


WŁAŚCIWOŚCI DOORPROTECT PLUS BLACK

Zasada działania

DOORPROTECT PLUS reaguje na otwieranie drzwi lub okien wykorzystując do tego wysokiej klasy kontaktron, na który działa pole magnetyczne. Może pracować w trybie nadajnika, wysyłając sygnał z czujnika przewodowego do centrali. Ponadto detektor chroni nawet okna otwarte w celu wywietrzenia pomieszczenia. Akcelerometr wykrywa zmiany kąta nachylenia pionowego, uderzenia lub drgania i wysyła alarm do centrali systemu.

 

Budowa czujki

Detekor składa się z dwóch modułów jakimi jest czujnik i magnes (w zestawie znajdują się dwa magnesy - duży magnes montowany w odległości do 2 cm, mały magnes do 1 cm).

 

Komunikacja radiowa

Detektor z centralą alarmową AJAX komunikuje się radiowo w odległości do 1200 metrów (przestrzeń otwarta). Zastosowany dwukierunkowy protokół Jeweller chroni przesyłane dane za pomocą szyfrowania. A w przypadku zakłóceń lub próby zagłuszania, system przechodzi na wolną częstotliwość radiową, powiadamiając użytkowników oraz firmę ochroniarską.

 

Szybka instalacja czujki

Podłączenie DOORPROTECT PLUS do systemu HUB zachodzi jednym kliknięciem w aplikacji mobilnej, wystarczy zeskanować kod QR umieszczony na produkcie. Sam montaż trwa kilka minut dzięki wykorzystaniu uchwytów SmartBracket.

 

 

szybka instalacja DOORPROTECT

Podpis
E-mail
Zadaj pytanie