• Dualna czujka ruchu PIR+MW, bezprzewodowa, 868MHz, odporna na zwierzęta, Grade 2, czarna, AJAX

Symbol: MOTIONPROTECT PLUS BLACK

MOTIONPROTECT PLUS BLACK jest bezprzewodową czujką wykrywającą ruch w obiektach zabezpieczonych systemem alarmowym.

442.80
szt. Do przechowalni
Wysyłka w ciągu 24 godziny
Cena przesyłki 13
Kurier InPost 13
Kurier DHL 18
Dostawa do klienta na terenie Warszawy 20
Kurier UPS 20.5
Dostępność Mało
Waga 0.096 kg

Zamówienie telefoniczne: 883 125 129

Zostaw telefon

BEZPRZEWODOWY DETEKTOR RUCHU AJAX MOTIONPROTECT PLUS

MOTIONPROTECT PLUS BLACK jest bezprzewodową czujką wykrywającą ruch w obiektach zabezpieczonych systemem alarmowym. Urządzenie wykrywa obecność człowieka za pomocą technologii pasywnej podczerwieni oraz mikrofali, następnie uzyskane dane są przetwarzane cyfrowo w celu zapobiegania fałszywym alarmom i wysyłane do centrali. Przeznaczony do pomieszczeń z klimatyzacją, kominkami i tam, gdzie istnieje prawdopodobieństwo migotania światła,odblasków i odbić, a zwykłe czujki PIR mogłyby generować błędne alarmy.

 

Wersja kolorystyczna czarna.


WŁAŚCIWOŚCI MOTIONPROTECT PLUS

Regulowany czujnik

Detekcja intruza dokonywana jest na bazie działania czujnika PIR, który posiada opcję automatycznego zwiekszenia lub zmniejszenia czułości, celem dokładnego wykrycia ruchu podczas skrajnych warunków pogodowych (gorąco, chłód). Dodatkowo dzięki zastosowaniu technologii mikrofalowej wykrywa człowieka na podstawie różnicy temperatur z promieniowaniem cieplnym tła. Czujnik mikrofalowy zapobiega fałszywym alarmom wywołanym skomplikowanymi zakłóceniami.

 

Detektor ignoruje koty i psy o wadze do 20 kg i wysokości do 50 cm,  przeciągi, przesuwanie zasłon i żaluzji.

 

Szybki i łatwy montaż

MOTIONPROTECT PLUS jest gotowy do użycia od razu po wyjęciu z pudełka, jego podłączenie do systemu HUB zachodzi jednym kliknięciem w aplikacji mobilnej. Instalacja trwa kilka minut dzięki wykorzystaniu uchwytów SmartBracket. Dodatkowo bateria czujnika jest od razu zainstalowana i nie ma potrzeby otwierania pokrywy.

 

szybka instalacja MOTIONPROTECT AJAX

Podpis
E-mail
Zadaj pytanie