• Czujka ruchu panoramiczna zewnętrzna, PIR, z antymaskingiem, OPTEX

Symbol: WXI-AM

WXI-AM to przewodowy model z antymaskingiem należący do nowej serii innowacyjnych zewnętrznych czujek ruchu marki OPTEX, w której zastosowane zostały zarówno analogowe, jak i cyfrowe technologie, które doskonale wykrywają zbliżającego się intruza, jeszcze zanim dostanie się na chroniony obszar.

873.30
szt. Do przechowalni
Wysyłka w ciągu 24 godziny
Cena przesyłki 13
Kurier InPost 13
Kurier DHL 18
Dostawa do klienta na terenie Warszawy 20
Kurier UPS 20.5
Dostępność Mało
Waga 0.44 kg

Zamówienie telefoniczne: 883 125 129

Zostaw telefon

PANORAMICZNA CZUJKA ZEWNĘTRZNA Z ANTYMASKINGIEM OPTEX WXI-AM

WXI-AM to przewodowy model z antymaskingiem należący do nowej serii innowacyjnych zewnętrznych czujek ruchu marki OPTEX, w której zastosowane zostały zarówno analogowe, jak i cyfrowe technologie, które doskonale wykrywają zbliżającego się intruza, jeszcze zanim dostanie się na chroniony obszar.


WŁAŚCIWOŚCI WXI-AM

Charakterystyka detekcji

Prezentowana czujka ruchu PIR WXI AM wykazuje kąt detekcji 180o wzdłuż powierzchni ściany. Czułość wbudowanych detektorów ustawiana jest osobno, niezależnie od siebie z prawej i lewej strony na poziomie:

  • wysoki
  • średni
  • niski

 

Regulacja obszaru detekcji

Rozmiar obszaru detekcji może być również regulowany w zakresie od 2,5m do 12m niezależnie dla obydwu stron. Dzięki temu pojedyncza czujka odpowiada funkcjonalności dwóch klasycznych i pozwala na generowanie niezależnych sygnałów alarmowych. Jest to opcja szczególnie korzystna podczas integracji z systemami CCTV w celu odpowiedniej aktywacji kamer PTZ i skierowaniu ich w dobrym kierunku.

zasięg detekcji czujki WXI OPTEX

 

Inteligentne funkcje logiczne 

WXI-AM jest niezawodną czujką z funkcją logiczną AND ograniczającą występowanie fałszywych alarmów, dzięki temu, że sygnał generowany jest dopiero w momencie naruszenia wiązek podczerwieni w dwóch obszarach detekcji.

 

zasada działania funkcji AND w czujkach OPTEX

 

Dodatkowo w związku z zastosowaną logiką SMDA, detektor odróżnia czynniki zakłócające takie jak zmiany pogody, ruch roślin.

 

Regulacja obszaru detekcji

Mocną stroną WXI-AM jest obrotowa przesłona regulacji, pozwalająca na indywidualne ukształtowanie pola dozorowanego.

 

zastosowanie obrotowej przesłony regulacji w czujce WXI OPTEX

 

 

Dodatkowo może być również zastosowana opcjonalna płytka maskowania obszaru (MKP-01), która umożliwia maskowanie niepożądanych fragmentów obszaru detekcji.

maskowanie obszaru detekcji z opcjonalną płytką w czujce OPTEX WXI

 

Funkcja antymaskingu

Prezentowany model czujnika ruchu PIR marki OPTEX został wyposażony w niezawodną, samouczącą się cyfrową funkcję antymaskingu podczerwieni.

 

 

ZASTOSOWANIE

Systemy zabezpieczeń do nietypowych obiektów

WXI AM posiada szerokie zdolności detekcji intruzów i jest dostosowana do pracy w nietypowym otoczeniu, wymagającym indywidualnego dopasowania detektorów. Czujka jest skutecznym rozwiązaniem zarówno do nowo powstających jak i istniejących już systemów zabezpieczeń obiektów prywatnych, komercyjnych, przemysłowych.

 

Wymiary

 

wymiary detektora WXI OPTEX

Podpis
E-mail
Zadaj pytanie