• DOSTAWA

Koszty dostawy:

Koszt wysyłki kurierskiej zależy od wielkości przesyłki oraz wyboru firmy kurierskiej dla poszczególnego asortymentu.

kurier: cena przesyłki:
Paczkomat Inpost od 12,00 
Kurier InPost od 13,00 
Kurier DPD  od 15,00
DHL standard od 18,00 
DHL niestandard od 40,00
Kurier GLS od 16,00

Wybranie kuriera oznacza wygodę i pewność, że zamówienie dotrze na czas za niewygórowaną cenę. Dodatkowo, na adres email otrzymają Państwo link do strony, na której na bieżąco będzie można sprawdzać, gdzie znajduje się Państwa przesyłka.

Uwaga: koszt dostawy może ulec zwiększeniu w przypadku produktów o niestandardowych gabarytach i/lub większej wadze przy zamówieniach hurtowych.

 

Czas realizacji:

Informujemy, że termin realizacji zamówienia wynosi od 1 do 3 dni roboczych, w zależności od rodzaju zamówionego towaru. Składa się na to czas potrzebny na zaksięgowanie pieniędzy, przygotowanie przesyłki oraz jej dostawę. Termin dostawy zależny jest od wyboru formy wysyłki.

W przypadku stwierdzenia naruszenia przesyłki, poluzowanej folii, uszkodzenia taśm firmowych, kompletność i stan należy sprawdzić w obecności kuriera. W razie stwierdzenia braków bądź uszkodzeń, należy sporządzić protokół, który jest jedyną podstawą do przyjęcia reklamacji. Kurier doręczający jest zobowiązany zaczekać czas niezbędny do sprawdzenia zawartości paczki.

W razie Państwa nieobecności kurier zostawi awizo i podejmie drugą próbę doręczenia. Po dwóch nieudanych próbach doręczenia paczka wraca do Sklepu.

Ważne, aby nr telefonu był aktualny oraz pod wskazanym adresem była osoba do jej odebrania w godzinach roboczych (może być to adres pracy ze wskazanymi godzinami pracy).