• Zestaw cctv 4 kamer HD, rejestrator + dysk 1TB + akcesoria - HIT CENA

Symbol: zestaw analog1

Zestaw do monitoringu.

1299.00
szt. Do przechowalni
Wysyłka w ciągu 24 godzin
Cena przesyłki 13
Kurier InPost 13
Kurier DHL 18
Dostawa do klienta na terenie Warszawy 20
Kurier UPS 20.5
Dostępność Mało
Waga 4 kg

Zamówienie telefoniczne: 883 125 129

Zostaw telefon

W skład zestawu wchodzi:


4 szt. kamer 2 mpx bullet
1 szt. rejestrator
1 szt. dysku 1TB
1 szt. Zasilacz impulsowy desktop do CCTV 12V/2A
4 szt. Konwertery z przewodem do kamer HD-TVI, HD-CVI, AHD, CVBS, zestaw 2 sztuk
4 szt. Redukcja kabel-wtyk DC 5.5/2.1/N


Szczegółowy opis zestawu:

1. Kamera firmy Dahua, model: HDCVI Cooper 2MP, bullet, obiektyw 3.6mm, IR 20m, DAHUA.

image 

 HAC-B1A21-0360B jest ekonomiczną kamerą w plastikowej obudowie tubowej, przeznaczoną do instalacji w całodobowych systemach monitoringu wizyjnego obiektów objętych profesjonalnymi systemami zabezpieczeń w technologii HD CVI oraz AHD, TVI, CVBS. Urządzenie należy do serii COOPER sygnowanej marką DAHUA.

Kamera HAC-B1A21 została wyposażona w przetwornik obrazu 1/2,7" CMOS gwarantujący rejestrację nagrań w rozdzielczości 2MP. Ponadto posiada wbudowany stałoogniskowy obiektyw 3.6mm zapewniający dokładny dozór obserwowanej sceny o stałym kącie widzenia 93 stopi.

Prezentowany bullet pozwalana na uzyskanie dokładnego obrazu, który dodatkowo jest korygowany przez takie funkcje jak D-WDR (cyfrowy rozszerzony zakres dynamiki), 3D DNR (cyfrowa redukcja szumów), BLC i HSBLC (kompensacja światła wstecznego i światła silnego).

W systemach monitoringu całodobowego niezastąpiony będzie zintegrowany oświetlacz podczerwieni Smart IR, który wysyła wiązkę światła w zasięgu 20 metrów. Jest on zaprojektowany tak aby osiągać optimum doświetlenia bliskiego oraz dalekiego obiektywu w sytuacji niekorzystnych warunków oświetlenia i ciemności. Zachodzi to dzięki dynamicznej korekcie emitowanego światła, biorąc pod uwagę odległość od obiektu, który jest obserwowany i ilości światła. Do tego mechaniczny filtr podczerwieni w jaki został wzbogacony świetnie dostosowuje go do zmiennych warunków środowiska i pracę w trybie dualnym – kolorowy obraz w dzień i monochromatyczny czarno-biały w ciemności.

Model HAC B1A21 marki DAHUA znajduje zastosowanie w małych i średnich systemach dozoru wideo mieszkań, domów jednorodzinnych i niedużych firm.

Seria Cooper to świetna alternatywa dla osób, które chcą przejść z systemu analogowego na dużo lepszej jakości urządzenia wysokiej rozdzielczości HD. Są to kamery łatwe w obsłudze i eksploatacji, kompatybilne z innymi produktami marki jak i urządzeniami innych standardów (TVI, AHD, CVBS) i jednocześnie oferowane w przystępnej cenie.

2. Rejestrator firmy Dahua, model: XVR1B08

image 

 Rejestrator XVR1B08 należy do ekonomicznej serii urządzeń HD CVI COOPER oferowanej przez markę DAHUA. Jest to produkt wykorzystywany w systemach telewizji przemysłowej CCTV w celu zabezpieczenia obiektów prywatnych jak i publicznych.

XVR1B08 charakteryzuje się możliwością obsługi 8 kamer HDCVI/AHD/TVI/CVBS generujących maksymalną rozdzielczość 2MPx oraz maksymalnie 10 kamer sieciowych o rozdzielczości do 6MP.

Nagranie wideo archiwizowane są na dysku twardym SATA o pojemności do 6TB, który może być rozszerzony o nośniki zewnętrzne podpinane pod złącze USB.

Rejestratory należące do serii COOPER są dedykowane do małych i średnich obiektów prywatnych takich jak domy, mieszkania oraz niedużych przedsiębiorstw. Są idealnym rozwiązaniem dla osób, które chcą zmienić dotychczasowe systemy opierające się o urządzenia analogowe, na dużo lepszej jakości sprzęt w korzystnej cenie.

Obsługiwane kamery: AHD ; CVI ; TVI ; IP ; analogowe

Maks. rozdzielczość IP: 6MP

Maks. rozdzielczość AHD: 2MP

Maks. rozdzielczość HD-TVI: 2MP

Maks. rozdzielczość HDCVI: 2MP

Gwarancja: 36 miesięcy

 

3. Dysk twardy 1TB serii SkyHawk, model ST1000VX00X, SEAGATE

image

 

Dysk 1TB SkyHawk to produkt marki Seagate, rynkowego lidera w zakresie masowych pamięci do systemów monitorowania.


Dyski te charakteryzują się jednoczesną obsługą do 64 kamer w jakości HD, minimalizacją liczby utraconych klatek i redukcją przestojów.

Dyski Seagate SkyHawk posiadają układowe oprogramowanie ImagePerfectTM stworzone z myślą o płynnej rejestracji materiałów wideo przy całodobowym obciążeniu systemu monitorującego obsługującego do 64 kamer.

Z największymi wyzwaniami pozwala im sobie radzić SkyHawk Health Management zabezpieczający aktywnie pamięć masową systemu i koncentrujący się na prewencji, interwencji i odzyskiwaniu danych. Dodatkowo 3 razy szybszą odbudowę woluminu w porównaniu do rozwiązań tradycyjnych RAID, gwarantuje RAID RapidRebuildTM w który został wyposażony.

Nośniki SkyHawk przeznaczone są do pracy całodobowej 24/7 i cechuje je 1 milion godzin średnego czasu pracy bezawaryjnej, ponadto posiadają trzyletnią gwarancję.

Prezentowany model dysku SATA jest dedykowany do współpracy z rejestratorami cyfrowymi i sieciowymi stosowanymi w instalacjach telewizji przemysłowej małych i średnich przedsiębiorstw, obiektów prywatnych etc.


4. Zasilacz impulsowy desktop do CCTV 12V/2A, PULSAR

 

image 

PSD12020 to zasilacz impulsowy typu desktop dedykowany do urządzeń telewizji przemysłowej, które wymagają napięcia 12V DC.

PSD12020 charakteryzuje wyjście zasilania 2A i uniwersalny zakres napięcia zasilania AC 90-264V.

Przewód zasilacza zakończony jest wtyczką DC 5,5/2,1.

Urządzenie cechuje się wysoką sprawnością 83%, V klasą energetyczną i zabezpieczeniami:

przeciwzwarciowe SCP
przepięciowe (wejście AC)
przeciążeniowe OLP

Gwarancja 2 lata od daty produkcji.

PSD12020 to zasilacz do kamer monitoringu wizyjnego. Jeżeli zostanie połączony z bezpiecznikami z rodziny LB4 lub LB8 może być wykorzystywany do zasilania kilku kamer.


5. Konwertery z przewodem do kamer HD-TVI, HD-CVI, AHD, CVBS, zestaw 2 sztuk

 

image 

Zestaw pasywnych transformatorów wideo EV-A-405 jest unikalnym rozwiązaniem wykorzystywanym w systemach monitoringu CCTV. Prezentowane transformatory pozwalają na przesyłanie wizyjnego sygnału z kamer pracujących w standardzie AHD, CVI, TVI oraz CVBS do rejestratora za pomocą skrętki komputerowej UTP kategorii 5e i 6. Komplet składa się z nadajnika i odbiornika.

Urządzenie może być stosowane we współpracy z kamerami o rozdzielczości nawet do 8MP (4K) w zależności od ich trybu pracy.

Maksymalny zasięg EV-A-405 wynosi:

HD-TVI 1MP 250m
HD-TVI 2MP 250m
HD-TVI 3MP 250m
HD-TVI 4MP 180m
HD-TVI 5MP 180m
HD-TVI 4K 150m
HD CVI 1MP 440m
HD CVI 2MP 250m
HD CVI 4MP 200m
HD CVI 4K 200m

AHD 1MP 320m
AHD 2MP 250m
AHD 3MP 250m
AHD 4MP 150m
AHD 5MP 150m

CVBS 400m

Należy zwrócić jednak uwagę na to, że rzeczywista odległość transmisji zależy od modelu kamery, zastosowanego rejestratora oraz jakości okablowania. Urządzenie nie wymaga zasilania.

Przy instalacji warto upewnić się, że nadajnik został zamontowany po stronie kamery, a odbiornik po stronie rejestratora, co pozwoli na uzyskanie jak najlepszej jakości obrazu.

Obydwa elementy zostały wyposażone we wtyki BNC męskie jako złącza wejścia/wyjścia koncentrycznego oraz zaciski kablowe jako złącze wejścia/wyjścia symetrycznego.

Transformatory przeznaczone są do montażu wewnętrznego i nie wymagają zasilania.


6. Redukcja kabel-wtyk DC 5.5/2.1/N, PULSAR

 

image 

 

 

ML121 to redukcja kabel-wtyk umożliwiająca sprawne podłączenie urządzeń odbiorczych z gniazdem typu DC 5.5/2.1 do obwodu zasilania.

MĘSKI WTYK DC 5.5/2.1/N ML121.

Podpis
E-mail
Zadaj pytanie