• Pakiet 4 kamer 2 MPX - widzą w nocy w kolorze, analityka !

Symbol: DS-2CD2T27G1-L(4MM)

Zestaw 4 kamer IP x 2 MPX firmy Hikvision.

3599.00
szt. Do przechowalni
Wysyłka w ciągu 24
Cena przesyłki 0
Kurier InPost 0
Kurier UPS 0
Kurier DHL 0
Usługa transportowa 20
Dostępność Mało
Waga 5 kg

Zamówienie telefoniczne: 883 125 129

Zostaw telefon

 

Zestaw 4 kamer IP x 2 MPX firmy Hikvision o modelu: DS-2CD2T27G1-L

 

Opis kamery:

 

Kamera IP Easy IP 4.0 ColorVu 2MP, bullet, obiektyw 4mm, światło białe 30m, analityka VCA, WDR, IP67, metal, HIKVISION

 

Model: DS-2CD2T27G1-L

 

Kamera widzi w nocy w kolorze !

DS-2CD2T27G1-L to model innowacyjnej kamery HIKVISION, która należy do nowatorskiej seri ColorVu IP. Serię tę charakteryzują superczułe kamery, które wykazują ponad dziesięciokrotnie wyższą czułość od standardowych. Produkty wyróżniają się oświetlaczem światła białego zastępującym promiennik IR, który jednocześnie może stanowić dodatkowe oświetlenie dozorowanego obiektu.

 

Przechwytywanie obrazu FullHD

Obraz przechwytywany jest przez nowoczesny przetwornik 2MP Progressive Scan CMOS , który umożliwia uzyskanie nagrań wysokiej jakości FullHD 2MP.

 

Kamera ColorVu z oświetlaczem światła białego

DS-2CD2T27G1-L to wyjątkowa kamera należąca do serii Color Vu, która dzięki wykorzystaniu nowatorskiego doświetlacza światłem widzialnym, daje nam możliwość uzyskania szczegółowego, a przede wszystkim kolorowego obrazu nie tylko w dzień, ale również w warunkach słabego oświetlenia i w nocy. Jego zasięg to aż 30 metrów.

 

Dodatkowe funkcje obrazu

Warto zwrócić również uwagę na funkcje urządzenia, które dodatkowo korygują obraz tak aby użytkownik uzyskał jak najlepszy efekt:

  • HLC
  • BLC
  • WDR 120dB
  • 3D DNR

 

Analiza wideo

Ponadto bullet jest wyposażony w opcje analityki obrazu takie jak detekcja przekroczenia linii, wykrycie intruza, przemieszczenia się obiektu, detekcja porzuconego bagażu.

 

ZASTOSOWANIE

Całodobowy monitoring obiektów

DS 2CD2T27G1 L to idealne rozwiązanie stosowane w systemach dozoru wizyjnego obiektów o charakterze prywatnym, ale również publicznym, komercyjnym. Wbudowany oświetlacz o widzialnym spektrum światła świetnie sprawdza się na zewnątrz budynków, gdzie wymagane jest uzyskiwania wyraźnego i szczegółowego nagrania, a dodatkowo preferowane jest zachowanie barw sceny 24h.

 

Solidna obudowa zewnętrzna

Wytrzymała i solidna obudowa cylindryczna o klasie szczelności IP67 umożliwia jej montaż nie tylko wewnątrz, ale również na zewnątrz dozorowanych obiektów. Kamera jest pyłoszczelna, odporna na uszkodzenia mechaniczne i krótkotrwały styczność ze strumieniem wody.

 

Zasilanie kamery: 12V DC ; PoE

Rozdzielczość kamery: 2MP

Ogniskowa obiektywu: 4mm

Zasięg oświetlacza: 30m

Sygnał wyjściowy kamery: IP

Klasa Szczelności: IP67

Podpis
E-mail
Zadaj pytanie