• Inteligentna czujka otwarcia drzwi i okien, bezprzewodowa 868MHz, styk sabotażowy, Grade 2, AJAX

Symbol: DOORPROTECT WHITE

DOORPROTECT to bezprzewodowy detektor magnetyczny dedykowany do ochrony drzwi i okien. Urządzenie natychmiastowo wykrywa próby otwarcia i wysyła sygnał alarmowy do centrali. Może być zainstalowany na wszystkich typach drzwi, w tym na metalowej podstawie.

190.65
szt. Do przechowalni
Wysyłka w ciągu 24 godziny
Cena przesyłki 13
Kurier InPost 13
Kurier DHL 18
Usługa transportowa 20
Kurier UPS 20.5
Dostępność Mało
Waga 0.029 kg

Zamówienie telefoniczne: 883 125 129

Zostaw telefon

CZUJKA MAGNETYCZNA AJAX DOORPROTECT WHITE

DOORPROTECT to bezprzewodowy detektor magnetyczny dedykowany do ochrony drzwi i okien. Urządzenie natychmiastowo wykrywa próby otwarcia i wysyła sygnał alarmowy do centrali. Może być zainstalowany na wszystkich typach drzwi, w tym na metalowej podstawie.

Biała wersja kolorystyczna.


WŁAŚCIWOŚCI DOORPROTECT WHITE

Zasada działania

DOORPROTECT reaguje na otwieranie drzwi lub okien wykorzystując do tego wysokiej klasy kontaktron, na który działa pole magnetyczne. Może pracować w trybie nadajnika, wysyłając sygnał z czujnika przewodowego do centrali.

 

Budowa czujki

Detekor składa się z dwóch modułów jakimi jest czujnik i magnes (w zestawie znajdują się dwa magnesy - duży magnes montowany w odległości do 2 cm, mały magnes do 1 cm).

 

Komunikacja radiowa

Detektor z centralą alarmową AJAX komunikuje się radiowo w odległości do 1200 metrów (przestrzeń otwarta). Zastosowany dwukierunkowy protokół Jeweller chroni przesyłane dane za pomocą szyfrowania. A w przypadku zakłóceń lub próby zagłuszania, system przechodzi na wolną częstotliwość radiową, powiadamiając użytkowników oraz firmę ochroniarską.

 

Szybka instalacja czujki

Podłączenie DOORPROTECT do systemu HUB zachodzi jednym kliknięciem w aplikacji mobilnej, wystarczy zeskanować kod QR umieszczony na produkcie. Sam montaż trwa kilka minut dzięki wykorzystaniu uchwytów SmartBracket.

 

 

szybka instalacja DOORPROTECT

 

Podpis
E-mail
Zadaj pytanie