• Dualna czujka ruchu Quad Zone Logic, PIR+MW, biała, OPTEX

Symbol: RXC-DT-X5

Dualna czujka ruchu RXC-DT jest nowoczesnym urządzeniem zaprojektowanym z myślą o profesjonalnych systemach przeciwwłamaniowych w zastosowaniu mieszkalnym, komercyjnym i przemysłowym.

119.31
szt. Do przechowalni
Wysyłka w ciągu 24 godzinuy
Cena przesyłki 13
Kurier InPost 13
Kurier DHL 18
Dostawa do klienta na terenie Warszawy 20
Kurier UPS 20.5
Dostępność Mało
Waga 0.11 kg

Zamówienie telefoniczne: 883 125 129

Zostaw telefon

CZUJKA QUAD RXC-DT

Dualna czujka ruchu RXC-DT jest nowoczesnym urządzeniem zaprojektowanym z myślą o profesjonalnych systemach przeciwwłamaniowych w zastosowaniu mieszkalnym, komercyjnym i przemysłowym.


 

WŁAŚCIWOŚCI RXC-DT

Dualna detekcja ruchu

Rejestracja sygnału alarmowego z czujnika RXC DT zachodzi w wyniku naruszenia czterech stref detekcji i kolejno ich analizy przez mikrofalę pełniącą funkcję uzupełniającą. Dzięki działaniu weryfikującemu MW słabe strony czujników wyposażonych tylko PIR są niwelowane, a ilość fałszywych alarmów zmniejszona.

 

Algorytm OPTEX CORE

Ponadto zastosowanie algorytmu detekcji OPTEX CORE sprawia, ze urządzenie jest niezawodne i nie reaguje mylnie na silne wpływy promieniowania słońca, nagłe zmiany temperatury, działania klimatyzacji.

 

ZASTOSOWANIE

Niezawodne zabezpieczenie antywłamaniowe

RXC-DT jest idealnym rozwiązaniem w instalacjach zabezpieczeń budynków mieszkalnych, firm, obiektów przemysłowych.

 

Technologia ECO PLATFORM

Dzięki wykorzystaniu oryginalnej technologii ECO PLATFORM jego działanie jest niezauważalne w dzień i w nocy, w związku z czym m.in. nie zakłóca snu uzytkowników. Czujka świetnie sprawdzi się również w miejscach, które charkteryzują się trudnymi warunkami takimi jak bardzo wysoka temperatura lub jej gwałtowne zmiany.

 

Montaż

Obrotowy uchwyt pozwala na montaż czujki na ścianie lub suficie i wygodną regulację jej położenia w zakresie ok. 45o w poziomie i od 0 do 15o w pionie.

 

Wymiary

RXC-DT wymiary czujki

 

Podpis
E-mail
Zadaj pytanie