• Czujka zalania, bezprzewodowa, czarna, AJAX

Symbol: LEAKSPROTECT BLACK

LEAKSPROTECT BLACK to nowoczesna czujka zalania, którą charakteryzuje bezprzewodowa komunikacja z centralą alarmową AJAX oraz elegancka i niewielkich rozmiarów obudowa. Czujkę można zainstalować w dogodnym miejscu bez użycia narzędzi.

332.10
szt. Do przechowalni
Czas realizacji zamówienia do 3 dni
Cena przesyłki 13
Kurier InPost 13
Kurier DHL 18
Dostawa do klienta na terenie Warszawy 20
Kurier UPS 20.5
Dostępność Brak towaru
Waga 0.04 kg

Zamówienie telefoniczne: 883 125 129

Zostaw telefon

DETEKTOR ZALANIA AJAX LEAKSPROTECT BLACK

LEAKSPROTECT BLACK to nowoczesna czujka zalania, którą charakteryzuje bezprzewodowa komunikacja z centralą alarmową AJAX oraz elegancka i niewielkich rozmiarów obudowa. Czujkę można zainstalować w dogodnym miejscu bez użycia narzędzi.

 

Wersja kolorystyczna czarna.


WŁAŚCIWOŚCI LEAKSPROTECT BLACK

Wykrywanie zalania

Pierwsze oznaki zalania obiektu są wykrywane podczas gdy tylko woda dostanie się na jedną z czterech par styków na dole miniaturowego czujnika LEAKSPROTECT.

 

Szybka instalacja

Do montażu LEAKSPROTECT niepotrzebne są jakiekolwiek narzędzia. Czujkę wystarczy położyć w wybranym miejscu, np. pod zmywarką, pralką, na podłodze w łazience, kuchni i błyskawicznie zainstalować poprzez aplikację mobilną.

 

Komunikacja radiowa

Detektor z centralą alarmową AJAX komunikuje się radiowo w odległości do 1300 metrów (przestrzeń otwarta). Zastosowany dwukierunkowy protokół Jeweller chroni przesyłane dane za pomocą szyfrowania. A w przypadku zakłóceń lub próby zagłuszania, system przechodzi na wolną częstotliwość radiową, powiadamiając użytkowników oraz firmę ochroniarską.

 

Szczelna obudowa

Obudowa LEAKSPROTECT jest niewrażliwa na działanie pyłu i wody, posiada klasę szczelności IP65.

 

Podpis
E-mail
Zadaj pytanie