• Czujka ruchu dwustronna zewnętrzna, PIR (4 wiązki), szara, OPTEX

Symbol: BX-80N

BX-80N to rewelacyjna zewnętrzna czujka pasywnej podczerwieni zaprojektowana z myślą o ochronie obwodowej budynków. Jest to unikatowe urządzenie, które ma wbudowany sygnalizator dźwiękowy.

448.95
szt. Do przechowalni
Wysyłka w ciągu 24 godziny
Cena przesyłki 13
Kurier InPost 13
Kurier DHL 18
Dostawa do klienta na terenie Warszawy 20
Kurier UPS 20.5
Dostępność Mało
Waga 0.4 kg

Zamówienie telefoniczne: 883 125 129

Zostaw telefon

ZEWNĘTRZNA CZUJKA RUCHU OPTEX

BX-80N to rewelacyjna zewnętrzna czujka pasywnej podczerwieni zaprojektowana z myślą o ochronie obwodowej budynków. Jest to unikatowe urządzenie, które ma wbudowany sygnalizator dźwiękowy.


WŁAŚCIWOŚCI BX-80N

Układ optyczny detektora

Prezentowana czujka zewnętrzna OPTEX to model działający w oparciu o poczwórny piroelement, który gwarantuje zasięg detekcji do 24 metrów (po 12 metrów w każdą stronę), z możliwością jego regulacji.

zasięg detekcji BX80N

 

Dodatkowe funkcje czujki

Urządzenie zostało wyposażone w filtr światła białego (Double Conductive Shielding), który umożliwia wyodrębnienie fal światła o spektrum widzialnym i fal elektromagnetycznych, co sprzyja stabilności pracy i niewrażliwości na zakłócenia.

Ponadto zaawansowana kompensacja temperatury zwiększa czułość BX80N w sytuacji gdy temperatura otoczenia jest zbliżona do temperatury ciała człowieka i ułatwia wychwycenie intruza.

 

 

ZASTOSOWANIE

Ochrona obwodowa obiektów

BX-80N znajduje szerokie zastosowanie w ochronie obwodowej obiektów publicznych i prywatnych. Czujka została zaprojektowana tak, aby bez problemów zamontować ją na elewacji budynków, w efekcie czego utworzona może zostać pionowa wielowarstwowa strefa detekcji.

 

 

Instalacja

Dzięki łatwej i sprawnej instalacji i regulacji często wypiera popularne bariery podczerwieni, w których należy dostroić nadajniki i odbiorniki.

Jej wygląd został zaplanowany tak, aby pasowała do dowolnych typów zabudowy i nie zaburzała ich kompozycji.

Podpis
E-mail
Zadaj pytanie