• Bezprzewodowa czujka zbicia szyby, 868MHz, Grade 2, czarna, AJAX

Symbol: GLASSPROTECT BLACK

GLASSPROTECT BLACK jest małą bezprzewodową czujką z detekcją zbicia szyby. Urządzenie informuje o stłuczeniu szkła przez intruzów w odległości do 9 m od okna i filtruje zdarzenia powodujące fałszywe alarmy o rozbiciu.

325.95
szt. Do przechowalni
Czas realizacji zamówienia do 3 dni
Cena przesyłki 13
Kurier InPost 13
Kurier DHL 18
Dostawa do klienta na terenie Warszawy 20
Kurier UPS 20.5
Dostępność Brak towaru
Waga 0.03 kg

Zamówienie telefoniczne: 883 125 129

Zostaw telefon

DETEKTOR ZBICIA SZYBY AJAX GLASSPROTECT BLACK

GLASSPROTECT BLACK jest małą bezprzewodową czujką z detekcją zbicia szyby. Urządzenie informuje o stłuczeniu szkła przez intruzów w odległości do 9 m od okna i filtruje zdarzenia powodujące fałszywe alarmy o rozbiciu.

Wersja kolorystyczna czarna.


WŁAŚCIWOŚCI GLASSPROTECT BLACK

Detekcja stłuczenia

GLASSPROTECT wykrywa stłuczenie szkła z wykorzystaniem mikrofonu elektretowego, który wykrywa dźwięk uderzenia w szybę oraz hałas po jego upadku. Zastosowanie dwuskładnikowej metody wykrywania stłuczenia eliminuje fałszywe alarmy z powodu hałasu piorunów lub przejeżdżającej ciężarówki.

 

Szybki i łatwy montaż

GLASSPROTECT jest gotowy do użycia od razu po wyjęciu z pudełka, jego podłączenie do systemu HUB zachodzi jednym kliknięciem w aplikacji mobilnej. Instalacja trwa kilka minut dzięki wykorzystaniu uchwytów SmartBracket. Dodatkowo bateria czujnika jest od razu zainstalowana i nie ma potrzeby otwierania pokrywy.

 

szybka instalacja GLASSPROTECT AJAX

Podpis
E-mail
Zadaj pytanie